LiveZilla Live Help
Danışma Hattı: T: 0242 290 20 10 | info@brkyazilim.net
Bizi Takip Edin
Şifremi Unuttum
    Hakkımızda

 

Şirketimiz 2009 yılından bugüne kadar dürüstlük ilkesini prensip edinmiş olup, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. BRK Yazılım'ın faaliyet alanı internettir. İnternet üzerinde uzmanlaştığı alan ise Web Tasarımdır. Uzmanlığını, eğitimli ve tecrübeli personelinden alır. Çok kısa süre içerisinde müşterilerin birbirlerine referans vermesi ile büyüyen ve sektörde adından söz ettiren bir firma haline gelen BRK Yazılım, hala aynı büyüme hızını koruyarak web tasarım üzerinde yeniliklere öncülük etmektedir.


Hedefimiz BRK Yazılım'ı web tasarım sektöründe tanınmış bir marka haline getirmektir. Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüyen BRK Yazılım'ın sırrı müşterilerine verdiği ayırımsız değer ve destektir. Her gün büyüyen internet sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.

Misyonumuz; Müşterilerimizin belirlediği hedeflere kolayca ulaşabilmesi için web alanında BRK Yazılım'dan beklenen desteği, bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi son haddine kadar kullanarak müşterimize aktarmak , bunun yanında etkin ve kalıcı çözümler üreterek web tasarıma uzun süre ihtiyaç duymamasını sağlamak misyonumuzdur. Bu şekilde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada Internet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde internetin verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.

Vizyonumuz; Müşterilere internet stratejileri geliştirerek danışmanlık yapan, kesintisiz kaliteli hizmetler sunan küresel Internet çözümleri sağlayıcısı olmaktır.

Felsefemiz; İnternet dünyasında göze çok güzel bir web sayfası gibi görünen fakat standartlara uymayan web sayfaları temsil ettiği firmaya müşteri kaybettirirken, kolay gezilebilen web sayfaları tahmin edilemeyecek derecede kazandırıyor. 6 yıldır aynı bilinç ile web sitesi üreten BRK Yazılım "En iyi web sitesi, temsil ettiği firmaya en çok kazandıran web sitesidir." felsefesi ile yoluna devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ;

Memnun Müşteri; Müşterilerimiz her zaman haklıdır. Memnuniyetiniz için maksimum performans sergileneceğinden hiç şüpheniz olmasın. Grafik, en iyi tasarım, temsil ettiği firmaya en çok kazandıran tasarımdır.

BRK Yazılım ile çalışarak ; Profesyonellik kalite ve ciddiyeti hissedersiniz, gerçek bir hizmet karşılığında optimum maliyet elde edersiniz , içerisine 6 yıllık tecrübe katılmış bir hizmet satın alırsınız. Proje sonunda, yüzünüzde hafif bir tebessüm ile bizden ayrılırsınız.

Anahtar Kelimeler:

BRK Yazılım

Antalya Yazılım

Antalya Web Siteleri

Web Tasarım Siteleri

Antalya Web Tasarım

Web Antalya Siteleri

Yukarı Çık
Yukarı Çık